Konkurs "Internet po Polsku" zorganizowany został przez:
"Gazetę Współczesną"Urząd Miejski w Grajewie, IQ Polska, Klub Grajewskich Internautów, Stowarzyszenie "Bezpieczne Grajewo", Szkolne Centrum Aktywności Lokalnej przy Publicznym Gimnazjum nr 1 w Grajewie.

Uroczystość odbyła się 17 września 2000 w grajewskim kinie. Wręczenie nagród poprzedziła projekcja nominowanych stron internetowych przygotowana przez Krzysztofa Ostrowskiego z Grajewa. W sali kina zgromadzili się twórcy stron nominowanych do nagród w konkursie "Internet po polsku" z całego województwa podlaskiego. Konkurs trwał przez całe wakacje. Zgłoszono do niego 80 stron, z czego jury do konkursu zakwalifikowało 63. Z tej liczby wybrano najlepsze witryny.
Wyróżnieni zostali również najmłodsi uczestnicy konkursu. Nagrody specjalne, za wiek i zdolności, otrzymali: Agnieszka Kosakowska z Suwałk, Krzysztof Dąbrowski z Białegostoku oraz Hubert Szymanowski z Grajewa. 
Było super. Występował kabaret OT.TO. Dostałem prezenty i dyplom. Fajna była projekcja stron. Pokazywali je na dużym ekranie.


wróć