| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Wydzielina śluzowa
Autor Wiadomość
Ktośka
Gość
PostWysłany: Pon 21 Kwi, 2003 19:06   Wydzielina śluzowa

Embarassed Mam dosyć wstydliwe pytanko: Czy jeśli ma się wydzielinę śluzową, powinno się nisić podpaski ? Bo ja od kilku miesięcy mam wydzielinę śluzową i majtki zawsze są brudne i nie wiem czy mam nosić podpaski, czy nie ??? Embarassed Embarassed Crying or Very sad Odpowiedzcie, ale nie śmiejcie się !!! Embarassed Embarassed Crying or Very sad
Przejdź na dół
Wicherek
Debiutant
Debiutant


Dołączył: 19 Kwi 2003
Posty: 34
PostWysłany: Pon 21 Kwi, 2003 19:30    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ten dział forum powstał dla młodych ludzi i ich problemów. Nie będziemy się z ciebie smiać bo była by to hipokryzja. Jesli naprawdę chcesz cos zrobic z brudnymi majtkami, powinnaś nosić wkładki higieniczne (używa sie ich po okresie, kiedy jeszcze wydziela się trochę krwi w tak małych ilościach, że nie warto "marnowac" podpasek).

Ps. Gratuluję, nidługo będziesz kobietą biggrin

_________________
Szalona Panna Wicherek Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Blanka Płeć:Kobieta
Moderator


Pomogła: 12 razy
Dołączyła: 25 Sty 2003
Posty: 632
PostWysłany: Wto 22 Kwi, 2003 13:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wicherek ma racje!

dorzuce jeszcze tylko ze wkladki powinno uzywac sie codziennie a nie tylko wtedy gdy jest wydzielina (polecam te zielone i niebieskie wkladki bella sa wygodne i dosc tanie!)

_________________
'...abyś pewnego dnia odkrył, że baśń może się nieco różnić od twoich wyobrażeń.'
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7399523
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 18:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze

A wiecie czemy kobiety i kobietki Smile noszą wkładki higieniczne ??

Dlaczego kobiety korzystają z wkładek higienicznych?

Exclamation Ciało kobiety wydziela naturalne substancje które powodują zabrudzenia bielizny.

Exclamation W okresach miesiączkowych, w okresie ciąży, menopauzy, zaburzeń hormonalnych proces ten ulega nasileniu

Exclamation Na każde 8 kobiet 1 posiada nieregularny cykl miesiączkowy, stosowanie wkładek zapobiega przykrym niespodziankom

Exclamation Przy różnego rodzaju zakażeniach, stanach zapalnych tworzą się upławy, skrzepy, które są wydalane i mogą brudzić bieliznę

Exclamation W czasie podróży, gdy higiena intymna jest utrudniona wkładki są wręcz niezastąpione

Exclamation Część kobiet jest uczulona na proszki do prania, stosując wkładki nie ma kontaktu pomiędzy bielizną a miejscami intymnymi
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 20:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Czy z wypowiedzi Kingi mamy rozumieć, że kobieta nigdy nie rozstaje się z wkładką higieniczną ??? Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Anula

Dołączył: 16 Kwi 2003
Posty: 4
PostWysłany: Pią 25 Kwi, 2003 21:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rozstaje się i zamienia wtedy na podpaskę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 20:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ale przecież skóra musi mieć trochę odpoczynku !!!
A pozatym np. nad morzem, kiedy kobieta się kąpie w wyciętym stroju kąpielowym, to nie używa chyba wkładek, co ??? Shocked
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Izka
Gość
PostWysłany: Sob 26 Kwi, 2003 21:15   

nad mozesz jesli nie ma okresu nie uzywa ani wkladek ani podpasek chyba a jesli ma okres a chce sie kapac uzywa tamponow ktore sie wklada do pochwy
Powrót do góry
Darcia
Gość
PostWysłany: Pon 28 Kwi, 2003 18:57   

ja tez mialam takie cos i nosilam wkladki .mialam do wczoreraj od ponad roku.mialam szczescie ze sobie czegis nie zrobilam bo mialam przez to dola
Powrót do góry
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 08:09   wedlug mnie ... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

..... powinass a nawet nalezalo by nosic te podpaski bo po pierwsze bedziesz miaudzone majtki a podrufgie brzydki zapach .....[/list]

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Agnieszka
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 18 Paź, 2003 19:42   

Mśle, że podpaski raczej nie beda Ci potrzebne a władki, są wygodne i dzieki nim niebedziesz miała zabrudzonej bielizny ja tez nosze wkładki:)
Powrót do góry
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 19 Paź, 2003 08:02   

Ktośka

Kto powiedział, że od razu podpaski Exclamation Question Na wydzielinę śluzową wystarczą wkładki higieniczne, ale to wstydliwe nie jest, bo każda dojrzewająca dziewczyna, a nawet dojrzała kobieta na wydzielinę nosi wkładki higieniczne. To na miesiączke nosi się podpaski Wink
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |