| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
miesiączka
Autor Wiadomość
kuku
Gość
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2003 14:04   miesiączka

mam problem i prosiłabym o rade dostałam okres tylko raz i teraz od pięciu miesięcy nic nie wiem co mam robić nie chce powiedzieć o tym mamaie pomocy
Przejdź na dół
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Czw 22 Maj, 2003 19:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hej!
Poczytaj dokładnie archiwum tego forum.
Wiele razy pisaliśmy już o pierwszej (i drugiej) miesiączce i o tym jak rozmawiać z mamą.

Z Tobą prawdopodobnie wszystko jest OK - druga miesiączka może Cię dopaść w każdej chwili lub nawet za pół roku - tu nie ma surowych reguł. Więcej informacji znajdziesz w tym właśnie forum.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
rodzynka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 02 Sty 2004
Posty: 176
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 11:08   rodzynka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tak jak mówi deg, nic złego sie z tobą nie dzieje i następną miesiączkę pewnie niebawem dostaniesz.. i z czasem się one uregulują. A jeśli jeszcze coś cie niepokoi to pogadaj z mamą, nie ma sie czego wstydzić :-)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2975498
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:18   miesiączka Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Pierwsza miesiączka to bradzo wazny moment w życiu każdej dziewczyny...staje się wtedy kobietą!! I myśle, że twoja mama powinna o tym wiedzieć. Ona też ma miesiączke i zrozumie Cię Bardzo dobrze. Ucieszy się napewno że jej córka jest już dojrzała Wink Nie ma się czego wstydzić. Ja nawet się nie zastanawiałam tylko poszłam do mamy i powiedziałam, mama sie uśmiechnęła i pogratulowała Smile Zrób to a napewno nie będzież załowała. Powodzenia!

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Nie 04 Sty, 2004 15:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg chyba zapomniał, więc zrobię to za niego... (Deg, nie obrazisz się? Smile ) Otóż:
Gratulacje !!! Witaj między nami kobietkami ! Kwiat

Niech Ci się nie śpieszy do drugiej miesiączki ! Miałaś już pierwszą, więc chyba wiesz, że to wcale nie takie przyjemne jak myślą dziewczyny, które jej jeszcze nie mają (przekonałam się o tym (że miesiączka nie jest przyjemna) już nie raz na swoich doświadczeniach Very Happy ... Nawet jak byłam w górach, na stoku... poszłam do ubikacji i... dziękowałam Bogu, że akurat teraz nie mam miesiączki ! Na cały stok była jedna ubikacja (ToyToy), ciasna jak nie wiem i w dodatku bez kosza na śmieci ! Nie mam pojęcia jak zmieniłabym w niej podpaskę i gdzie bym ją wyrzuciła ! Wg. mnie to skandal, żeby na tysiące ludzi był jeden ciasny ToyToy !)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |