| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
DoDega,wszystkichInnychSzczęśliwychISzukającychSzczęścia...
Autor Wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 15:02   DoDega,wszystkichInnychSzczęśliwychISzukającychSzczęścia... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Szczęśliwym można być z wielu powodów - mnie jednak chodzi o to największe szczęście, jedyne w swoim rodzaju...chodzi mi o miłość...
Ja byłam tak na serio zakochana 2 razy.Przy każdym z tych chłopców czułam się szczęśliwa, ale nic z tego nie wyszło - po pewnym czasie coś sie wypaliło... Teraz z perspektywy czasu widze, ze to nie było takie szczęsie którego pragne...DAli mi oni wiele radości, ale jednak ni pełnię szczęścia...
Cały czas szukam kogoś kto da mi to szczęście i może wielu z Was powie " na pewno znajdziesz, jestes młoda..."-dla ciekawych - mam 15 latek- ale ja boje sie ze nie znajde kogoś takiego...
Ciesze sie że tylu ludzi jest szczesliwych...ciesze sie i zazdroszcze im ze maja kogos komu moga ufac, kogo moga kochac...Ja mam komu ufac - od tego sa przecież moje przyajcxiółki i przyjaciele - pozdrawiam ich wszytskich cieplutko- ale nie moge kochac...nie mam kogo kochac...A moze ja nie umiem kochac.......Juz sama nie wiem...
Wszystkich szczęśliwych i tak jak ja poszukujących szczescia pozdrawiam cieplutko Smile
Dzięki że jestescie...
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 17:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie no nie ma za co:) tez ci dzięki za słowa ciepłeSmile ale czy tak do końca kazdy tu jest szczęśliwy? tego to nie wiem, ale podejrzewam ze nie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 19:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przecież nie napisałam że każdy jest szczęśliwy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 19:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

tez fakt, ale napisałaś ze wiekszość a tak tez nie jest. bo niby skad tyle tutaj problemów?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 23:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

15 lat to fajny moment w życiu.
To okres przełomu.

Dotychczas uczyłaś się kochać - w kolejnych Twoich związkach. Jednak szczecze powiedziawszy, te związki nie miały większych szans, aby przetrwać próbę czasu. Po 15 związki mają inny charakter - zaczynasz szukać faceta nie tylko dlatego, że potrzebujesz się w kimś zakochać, ale też dlatego, że potrzebujesz kogoś z kim chciałabyś spędzić resztę życia.

15 lat to dopiero początek tej drogi, a Ty już martwisz się, czy nie jest za późno Wink. Późno będzie tak za 10 lat Wink, a do tej pory z pewnością kogoś znajdziesz (no tak - napisałem dokładnie tak, jak przewidziałaś). Znajdziesz - i to w najmniej spodziewanym momencie. Czasem jest to tajemniczy nieznajomy, czasami kolega z przedszkola, z którym dawno "obwąchałaś się", a którego odkrywasz na nowo.

I nie martw się - wiele osób w Twoim wieku właśnie odkrywa, że ma już 15 lat i nie ma chłopaka/ dziewczyny. To właśnie bardzo pozytywny znak. Znak, że dorosłaś do wspomnianego przeze mnie przełomu i teraz inaczej jesteś w stanie spoglądać na miłość i związek z chłopakiem. Znacznie bardziej odpowiedzialnie i dojrzale.

A poza tym Twój wiek to okres w którym faceci wreszcie doganiają Was w dojrzewaniu psychicznym i stają się dobrymi partnerami w życiu. Choć czasami i tak trzeba na to poczekać jeszcze 3-4 lata.

Powodzenia i trzymam kciuki.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 10:34    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Deg, a ile Ty miałeś lat kiedy poznałeś swoje szczęście??

Pozdrawaim cieplutko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 22:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Poznałem, gdy miałem chyba 16 lat.
Zakochałem się rok później.

A gdy miałem 15 lat, ryczałem jak głupi, że pewnie już nikogo nigdy nie będę miał. Że jestem beznadziejny itp Wink

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 22:26    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ale szybciutko poznałeśSmile
Ja moje aktualne szczeście mam:) I jest z dnia na dzień coraz fajniej:)
I miejmy nadzieje zę bedzie tak dalej..
wszystko jest fajnieee.. ;}
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak... też się boję, że to szczęście nigdy do mnie nie przyjdzie... Smile
I 15 lat to naprawdę jest jakiś przełom (rany, Deg ! Kurczę Ty powinieneś zostać psychologie, jeśli już nie jesteś Razz bo nie wiem gdzie pracujesz Smile )... Jeszcze kilka mieięcy temu chciałam chłopaka tylko po to, żeby z nim poszaleś (ekhemm... ale bez przesady ! biggrin ) ... A teraz szukasz prawdziwego szczęścia, tak jak Ewcia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Pią 16 Lip, 2004 19:14    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Iska chyba wiem czemu sie zgadzamy Wink
Ty się urodziłaś 27 listopada 1989 r a ja 28 listopada 1989 r Smile)
Śmiesznie nie??
Wszystkim Wam życzę tego szczęśiaz całego serca

Pozdrawiam cieplutko !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Sob 17 Lip, 2004 18:21    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Hehe... Miło mi Ewciu !
Mam koleżankę w klasie, która też urodziła sie 28.11.1989 Very Happy ! I wiesz co ? Ona ma na imię Ewa Wink (Ty chyba też, prawda ? Smile )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Nie 18 Lip, 2004 15:41    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

chyba nie bo ty jesteś z Poznania a ja nie. To po prostu zbieg okoliczności.

Pozdrawaim cieplutko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gosiunia Płeć:Kobieta

Dołączyła: 29 Lip 2004
Posty: 21
PostWysłany: Pią 30 Lip, 2004 18:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

kiedy zakochalam sie w miom obecnym chlopaku to raczej nie myslalam tak jak teraz. wczesniej to chcialam miec chlopaka zeby miec o takjednak z czasem zaczelam odnajdywac w nim kogos kogo naprawde kocham nie clopaka z ktorym na pokaz moge paradowac za raczke po miescie tylko osobe ktorej bezgranicznie moge ufac i przy ktorej naprawde czuje sie sczesliwa i nie mysle o niczym innym tylko o nim i wiem ze on mnie tez bardzo kocha ale do prawdziwej milosci musi sie dojzec a najlepiej dojzewa sie wlasnie w takim zwiazku do nas dotralo to jak bardzo jestesmy dla siebie wazni dopiero po ponad po pol roku a razem jestesmy juz grubo ponad rok
on dla mnie jest prawdziwym szcesciem

_________________
_MATEO.......MOJE......KOCHANIE_
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aren
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 11:04   ...

Masz racje ja też już miałem w życiu wiele miłości ale też kończyło się tym samym Neutral
Powrót do góry
NaStKa Płeć:Kobieta
Dyskutant
Dyskutant


Dołączyła: 24 Sty 2003
Posty: 384
PostWysłany: Nie 01 Sie, 2004 15:38    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nio więc ja też jestem w tym przełomowym wieku- lat 15- i tak jak ty Ewcia nie mam nikogo. Chciałabym mieć chłopaka, ale nie po to by móc zaszpanować koleżankom, potrzeba ta jest inna, nie umiem jej precyzyjnie określić, towarzyszy jej takie niesamowite uczucie, jakiego do tej pory nie znałam.
Zawsze mi sie wydawało, że naprawde zakochana byłam 2 razy, ale gdy patrze na to teraz, bogatsza o nowe doświadczenia, starsza, widze jak bardzo sie myliłam. Pomyliłam miłość z wielkim zauroczeniem.
Kiedy tak patrze na was, ile dziewczyn tutaj z forum ma chłopaków i są szczęśliwi razem, boje sie, że mnie to nigdy nie spotka. Może to i dziwne, ale ja nawet tak naprawde nigdy sie nie całowałam (pomijając te buziaki na biwakach, które kompletnie sie dla mnie nie liczą). Nie mam więc doświadczenia, a przecie jest za mną już 15 lat! Swoją najbliższą przyszłość widze w ciemnych barwach, przynajmniej pod względem miłości. Bardzo boje sie samotności- boje sie że najpiekniejsze lata swojego życia spędze sama, bez tego kogoś, kto by mnie kochał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |