| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
stanik...
Autor Wiadomość
młoda
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 20:04   stanik...

Mam pewien problem... Wszystkie moje koleżanki z klasy noszą już stanik, tylko nie ja ;(
U nas w szkole nawet 3 klasistki mają staniki <mam 12 lat>. Mam bardo mały biust. :oops: Jednak niektóre moje koleżanki z klasy są płaskie jak deski, a jednak noszą staniki...
Mam z tego powodu kompleksy... Okropnie się z tym czuje. Co dziennie o tym myślę... Wszyscy zwracają na to uwagę...
2 razy próbowałam namówić mamę na jego kupno... Mama powiedziała, żę jeszcze się dużo staników w życiu nanoszę i przyjdzie na to czas. Ale ja już nie wytrzymam... :(
Co mam zrobić, przoszę pomóżcie ??
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 21:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

może spróbuj zaoszczędzić sobie kilka kieszonkowych i sama sobie kupić jakiś ładny staniczek który potem będziesz nosić (oczywiście zerówke, jeżeli nie masz jeszcze biustu), albo porozmawiaj o tym z mamą, powinna cie zrozumiec, ale musisz jej wszystko wytłumaczyć... to jest jeżeli okropnie sie z tym czujesz i już nie wytrzymasz, ale jeżeli tobie nie przeszkadza że nie masz stanika to nie idź za głosem jakiś podlotków noszących staniki na nic tylko po to żeby zaszpanowac...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 22:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Doskonale Cię rozumiem, ja mam 14 lat, a pierwszy stanik dostałam w maju. I wiesz co? Wiem, że dziwnie się czujesz. Ale masz naprawdę czas, a niema sensu nosić czegoś co jest na coś, jak się czegoś niema. Ja czekałam, i nieraz miałam doła z tego powodu. Ale każdy się doczeka. W wakacje rośniesz najwięcej, więc i biust ci urośnie. Pamiętaj, że jeśli przytyjesz, to i piersi twoje przytyją Smile
Możesz sobie kupić top, jeśli denerwuje Cię prześwitywanie bluzek. Smile
pozdrawiam.
Powodzenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 22:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Heh, może się na mnie wkurzysz, ale tak jak powiedziała Mała i Twoja mama: jeszcze dużo staników się nanosisz Wink ... Wiesz co ? Staraj sie o tym nie myśleć Smile Ja tak robiłam (bo też mam mały biust... moze nie tyle co mały, ale "długo mi rósł" Smile ). W każdym razie starałam się nie przejmować tak głupimi uwagami... bo takie gadanie jest naprawdę prymitywne Smile ...
Zadaj sobie pytanie: Czy nie możesz wytrzymać, bo przeszkadza Ci to, że Twoje koleżanki mówią, że nie masz stanika... Czy przeszkadzają Ci same piersi (np. bolą sutki - bo jak rosną to troszkę bolą) ? To dość ważne pytanie Wink
Podejrzewam (tak wnioskuję z twojego postu), że bardziej przeszkadza Ci to pierwsze, więc postaraj się nie martwić Smile Bo naprawdę bezsensowne jest noszenie czegoś, co nie jest Ci kompletnie potrzebne Wink

P.S. A czy nie myślisz, że takie dziewczyny, które noszą zerówki na "deskach" nie wyglądają troszkę śmiesznie ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 10:49    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiem o tym... Macie racje, ale ja poprosu chcę go mieć.
Biała bluzka na WF-ie, obcisłe bluzki na codzieć, zdejmowanie ubioru u pielęgniarki. To niektóre z moich problemów. A topów w naszym mieście nikt nie nosi Sad. Trochę głupio bym się czuła...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 11:10    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

skad wiesz ze nie nosza? sprawdzalas;)? one fajnie wygladaja naprawde!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gabrielen (niezalogowana)
Gość
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 10:04   

O boże...i ty się przejmujesz tym, że nie masz biustu w wieku 12 lat ?! A co ja mam powiedzieć ?! Rozmiar AA70 - AA75 czyli dokładnie nic. A skoro masz bardzo mały biust to jednak powinien być widoczny. Więc jeżeli go masz to jeszcze raz namów mamę. W każdym razie w tym wieku się martwić z tego powodu to poprostu paranoja (sory, jak sie obrazilam ale wiem co mowie). MASZ CZAS ! I to dużo...serio.
Powrót do góry
UfOlUdEk_OnA
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 10:08   

[quote="Mała"]Pamiętaj, że jeśli przytyjesz, to i piersi twoje przytyją :)
[quote]
Cóż...to w moim przypadku nie poskutkowało. Przytyłam 10 kg. (od 38 kg. to 48 :]) i co ? I nic, nadal deska... Heh...
Masz czas, uuuuuuwierz. Jednak ostrzegam, że przedwczesne noszenie stanika może też w NIEKTORYCH PRZYPADKACH znieksztalcic biust. Poczekaj rok a bedziesz miala ladny biust.
Powrót do góry
Kinga Płeć:Kobieta
Aktywista
^ ^
Aktywista

Pomogła: 29 razy
Dołączyła: 14 Wrz 2002
Posty: 2694
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 13:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Cze
A ja nie chcialam nosic stanika
I nie obchodzilo mnie co mowily kumpele
Teraz tez czasami nie zakładam ale tylko czasami Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
2568294
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Nie 11 Lip, 2004 14:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jesli nie masz na co nosić stanik to po co go wogóle kupować? Pieniądze wyrzucone w błoto...sama mowiłas ze wiele twoich płaskich koleżanek ma stanik więc nie znaczy to ze jestes gorsza od nich...czesto dziewczyny którą są płaskie chcą udawać że mają biust i noszą staniki a stanik nie spowoduje przeciez ze biust ci szybciej urosnie a skoro narazie nie jest ci potrzebny to po co masz go kupowoac? ja nie radze ci samej kupowac tylko poczekaj na mame...ja mamie nawet słowem o staniku nie wspomniałam....i dlatego jeszcze bardziej sie cieszyłam kiedy go dostałam a było to gdzies na poczatku piątek klasy ale pamietam ze nie wszyscy jeszcze wtedy go mieli...ale dla mnie to nie miało znaczenia nawet kiedy juz miałam ten stanik to nie nosiłam go zawsze bo piersi miałam małe. Jeśłi gryzie cie bluzka albo prześwituje to kup sobie top...to zawsze cos.

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 13:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A po co stanik Very Happy ?! Lepiej kup sobie topa jest o wiele ładniejszy Wink. A co do staników to nie są one zbyt ładne Rolling Eyes .

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
_grzeszczulka_ Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 19 Lip 2004
Posty: 110
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie mam za dużo pod bluzką i mam staniczek taki malutki ^__^ ale go zakładam tylko gdy ubieram jakąś białą bluzke, np. na zakończenie roku szkolnego itd. ale jak gdzies wychodze to mam taki naprawde [cenzura]ściarki TOP Very Happy jest naprawde świetny! jest cały biały a na środku z przodu ma taki czarny znak jakiś... Razz ale jest naprawde CoOl'owski! kupiłam go w komplecie z majtkami. A co do stanika to raczej nie lubie go nosić. ale jeśli chcesz Wink to mozes znosić. Ja na początku kupiłam se tylko dlatego ze inne dziewczyny z klasy noszą Embarassed ale to nie jest przyjemne Neutral a taki staniczek ( 0 ) jest dosyć tani, ok. 10-15 zł Smile zalezy też jaki sobie wybierzesz.

Pozdro ^__^

_________________
Dobry serek, dobry... i otwieramy buźke! I ... Aaam! AŁAAA! Al nie gryź!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2419438
Luna Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Lip 2004
Posty: 98
PostWysłany: Wto 20 Lip, 2004 14:17    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

grzeszczulka mojego nie pobijesz! ja mam czerwony top z czarnym znakiem HA! Very Happy

Oo przypomniało mi się! Widziałam taki fajny staniczek biało-czarny z atlantica :] on jest zerowy a cena była koło 20zł (nie wiem czy to dużo jak na taki produkt).

_________________
Najczęściej duma jest przyczyną wszystkich wielkich błędów.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
4557715
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |