| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Ważne rozmowy...
Autor Wiadomość
Naomi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 09 Lip 2004
Posty: 542
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 14:42   Ważne rozmowy... Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym ( i napewno nie tylko ja ) wiedzieć jak wy prosiliście mamę o stanik, wkładki, podpaski i inne rzeczy związane z dojrzewaniem. Myślę, że małe ,,przełamanie" strachu i dodanie otuchy przed ważną rozmową każdemu się przyda Wink Jeżeli istnieje już taki post to sorry, ale nie wiedziałam.
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
1826428
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 15:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

normalnie, mama juz wiedziała że mam okres, czy sama zobaczyła że mi piersi rosną
sama mi zaproponowala a o podpaski nie musze prosić bo moja mama zawsze wiem kiedy mam miesiączke (sama jej o tym mówie) i sama mi je daje.

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 19:07    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż co do stanika to jak potrzebowałam tego pierwszy to , gdy przechodziłam z mamą koło sklepu w bielizną , zaciągnęłam mame zobaczyć wystawe i zapytałam "kupisz mi taki ładny staniczek?" później tylko mówiłam "momo kupisz mi nowy stanik?" czasami jeszcze mówiłam "jeden stanik mi nie wystarcza" albo "mam ich zamało" , co do podpasek jeszcze nie wiem co powiem bo jeszcze nie miałam pierwszej miesiączki ale wiem gdzie mama wrzyma podpaski więc pierwszą wezmę sama a najwyżej później powiem "mam okres i wzięłam dzisiaj jedną z twoich podpasek" a później coś się wymyśli ... Smile

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 20:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja mame jakoś nigdy o nic opócz pieniędzy na potpaski/tampony nie prosiłam... i tak już zostanie..

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Mała Płeć:Mężczyzna
Moderator

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 07 Wrz 2002
Posty: 723
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 22:23    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja mam na tyle dobrze, że poznałam moją najcudowniejszą na świecie "siostre" (chodziła z moim bratem, ale zerwali, jednak przywiązanie moich rodziców i moje do niej było zbyt duże, jak i jej rodziców do nas.. Smile) Weri ma 22latka i jest najcudowniejsza na świecie:) Zna moje potrzeby i jako pierwsza dowiezdiała się ze mam okres;> pomogła mi wybrać podpaski i wszystko doradziłaSmile a nawet kupiła mi cyckonosze dwa:> pozdrawiam moja weri!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Anulkaa Płeć:Kobieta

Dołączyła: 13 Lip 2004
Posty: 15
PostWysłany: Wto 13 Lip, 2004 12:08    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

po pierwsze jestem tu nowa ale to nie ma nic do rzeczy . No więc jesli chodzi o podpaski to ja jeszcze nie mam okresu i nie mówiłam nic mamie ale jeśli dostane to powiem po prostu "mamo dostałam okres możesz kupić mi podpaski '' albo cos w tym rodzaju. Za to ze stanikiem było troche inaczej kiedys mama mi juz proponaował kupn ale nie chciałam i powedziała mi że kiedy bedę chciała to żebym jej powiedziała i wczoraj zapytałam sie czy mogłaby mi kupić biustonosz bo mówiła że jak będę chciała to żebym jej powiedziała a ona powiedziała że dobrze że sie wreszcie zdecydowałam i ze pojedziemy jutro na miasto i mi kupi jakiś ładny ni więc to wszystko nie jest wcale takie trudne...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
1602149
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |