| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
MOJA WAGA
Autor Wiadomość
zrozpaczona
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 11:50   MOJA WAGA

cześć ! Mam takie pytanie na temat wagi.Jestem po dość długiej chorobie ktora ma to do siebie że można po niej przytyć.Ale już wakacje a ja jestem przerażona swoją wagą mam 164cm i waże 59kg.ile powinnam ważyć przy tym wzroście?i co powinnam robić żeby schudnąć? HELP
Przejdź na dół
Pulkownik Nikt Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Pomógł: 3 razy
Dołączył: 27 Wrz 2003
Posty: 909
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 12:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Uprawiaj cwiczenia typu bieganie plywanie , brzuszki ok. 50.
Bieghaj z rana na glodnego ale nei przesadzaj zebys nie zaslabla wtedy w miesniahc wyapli sie glikogen i cialo wezmie sie za zjadanie tluszczu. Wtedy mozesz posiedziec jeszcze jakies 2 godziny wtedy spalasz nadal tluszcz. Ograniczja slodycze i weglowodany. Jedz warzywa i owoce . Nie urzadzaj glodowek bo wtedy cialo wchodzi w stan "oszczednosci" i pali mniej niz zwykle .
Nie jedz po 18 bo przez sen energia nie bedzie ci potrzebna i pojdzie troche w sadelko.
No to tyle Wink Nie ma jakiejs diety cud.

_________________
"Chlop co tabaki nie zazywa baba sie nazywa"

"Kto sie wczesnie z lozka zbiera ten wczesnie umiera" - Rincewind
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8240066
słoneczko Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 07 Cze 2004
Posty: 121
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 14:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

twoja waga jest dobra do twojego wzrostu.nie ma konieczności jej zmniejszać ale jeżeli czujesz sie niepwinie albo gdzie niegdzie znajduje sie troche tłuszczyku powinnaś przede wszystkim ćwiczyć i zdrowo sie odrzywiać nie zapominając o doborze odpowiednich składników i witamin( dużo owoców i warzyw).polecam dużo jeść gotowanych warzyw i ryż na odiab a w ciągu m-ca stracisz nawet 4 kilo i oczywiście ograniczaj sie w słodyczach.pozdrawiam Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
8725800
sami10 Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 26 Cze 2004
Posty: 517
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 15:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

powiem Ci że moja głupia pielęgniarka powiedziała że jak mam 10 lat i 163cm wzrostu to powinnam ważyć 65kg!!! ale ona jest walnienta to też zależy od twojego wieku
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 16:46    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

pieliengniarki podają zawsze wage zawyzoną i zawsze nam wmawiają ze mało wzzymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 01:56    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nena
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Sob 03 Lip, 2004 12:17   

Nie ważysz strasznie dużo. Szybko schudniesz ograniczając słodycze i - przedewszystkim - dużo się ruszając i ćwicząc. Przy ćwiczeniach nie musisz stosować żadnych diet.
Albo wyjedź do Stanów. Tam mają paskudne jedzenie i schudniesz przynajmniej 4 kilo w ciągu 2 tygodni (to oczywiście, żart, ale fakt faktem, że żarcie w Stanach paskudne).
Powrót do góry
deg Płeć:Mężczyzna
Aktywista
Aktywista


Dołączył: 22 Lip 2002
Posty: 1146
PostWysłany: Nie 04 Lip, 2004 00:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Napisz, ile masz lat.

ti_mo_n zacytował bardzo ważny artykuł obalający niezbyt mądre mity. Przeczytajcie go uważnie.

_________________
(deg) - potrzebna jest TWOJA pomoc http://pomoc.best.pl.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
zrozpaczona
Gość
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 20:05   Soory

Sorry że tak długo nie odpisywałam ale byłam na wakacjach. A tak apropo mam 13 lat.
Powrót do góry
Iśka Płeć:Kobieta
Aktywista
zmiana
Aktywista

Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 21 Kwi 2003
Posty: 1093
PostWysłany: Pią 09 Lip, 2004 23:03    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

A właśnie: a propo postu Timona... wszędzie (w każdej diecie itp) pisze, że nie wolno jeść po 18... ale niby dlaczego ? Nie kapię tego... Ten cytat, który wkleił Timon wydaje mi się bardzo sensowny Smile ... Ale teraz: co jest prawdą ? Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ti_mo_n Płeć:Mężczyzna

Dołączył: 26 Cze 2004
Posty: 20
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 21:48    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

...


Ostatnio zmieniony przez ti_mo_n dnia Sob 10 Lut, 2007 07:23, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gość
PostWysłany: Sob 10 Lip, 2004 22:07   

a cio ja mam zrobić jak mam 155 i waże 37 kilo??
Powrót do góry
aska Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 24 Sty 2004
Posty: 208
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 19:11    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż ja mam około 1.53m i waże 36kg ... i mi to nie przeszkadza inne dziewczyny mojego zwrostu ważą ponad 40 kilo ... WIĘC MOJA WAGA (36kg) MNIE ZADOWALA ... pozatym wzrost , waga i wygląd to nie wszystko !!!

_________________
miłość jest jak żmija : męczy , dręczy i zabija ...

milczenie jest złotem (ale nie zawsze)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
5336608
lilijka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 05 Lip 2004
Posty: 103
PostWysłany: Pon 12 Lip, 2004 19:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No tak jeśli chcesz schudnąc to:

1. Jedz dużo warzyw, zbóz, owoców a pieczywo tylko gruboziarniste
2. Wystrzegaj się cukru, słodyczy i białej mąki
3. Nie podjadaj między posiłkami (Szczególnie jesli robish to z łakomsta)
4. Pij wode mineralną niegazowaną, kawe zbożową, herbatki owocowe, a wystrzegaj sie gazowanych napojow owocowych, mocnej hetbaty i kawey
5. Ogranicz używanie soli
6. Używaj przypraw ziołowych (ale nie w nadmiarze)
7. Nie jedz mięsa w nadmiarze, zwłaszcze wiepszowego. W zamian spożywaj ryby i rośliny strączkowe. Najbardziej wartościowe jest mięso gotowane lub duszone w ziołach i warzywach a nie smażone
8. Unikaj fast-foodow (czy jak to sie tam pisze) hamburgerow hot-dogoe itp
9. Jedz wtedy gdy odczuwas głod
10. Zawsze zjedz nieco mniej niz odrobine za dużo

_________________
Tak łatwo kogoś kochać
a tak trudno być kochanym
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
 
Numer Gadu-Gadu
9297757
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |