| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Idź do strony 1, 2  Następny
Jestem w szoku......
Autor Wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 09:21   Jestem w szoku......

To co zobaczyłam dzisiaj w nocy normalnie mnie zszokowało: ok 24 usłyszałam jakieś dżwięki dochodzące z pokoju moich rodziców.Trochę się przestraszyłam więc poszłam zobaczyć co się dzieje i co zobaczyłam.............RODZICÓW UPRAWIAJĄCYCH SEX Exclamation Exclamation Exclamation Czuję się teraz okropnie i wydaje mi się że jestem bardziej zarzenowana tą sytuacją niż rodzice Neutral
Czy Wy też mieliście kiedyś taką sytuację?
Aha i jeszcze się z nimi dzisiaj nie widziałam więc nie wiem co powiedzą Sad I drzwi były otwarte, dlatego to zobaczyłam!!!
Przejdź na dół
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 09:42   

co jak co ale z tego co mnie ucyli na bilogi to z sexu biorą sie dzieci ;) więc może sie dorobisz za niedługo brata/siostry ;)
Powrót do góry
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 09:55    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

cóż chyba za 9 miesiecy bedziesz mieć brata lub siostre.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
blackLady
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 09:59   

Ale żeście mnie pocieszyli.........
Powrót do góry
Nikt
Gość
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 10:04   Ja też...

Nie przejmuj się. Twoi rodzice na pewno robią to częściej, a nie od święta. To nic złego. Jak sama będziesz miała te 30 albo i więcej lat, męża, to sama będziesz to od czasu do czasu z nim "to" robiła. Ja raz jak szukałam nożyczek do paznokci u rodziców w sypialni i zajrzałam do szuflady w komodzie to co znalazłam? Granatowe pudełeczko z 10 prezerwatywami, a kiedy indziej przyłapałam ich (nawet kilka razy), ale nie przejęłam się i poszłam dalej. Nie masz się czym przejmować, tylko możesz się cieszyć, że masz rodziców, którzy tak się kochają...
Powrót do góry
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 10:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

nie pocieszyli tylko powiedzieli jak jest. no chyba ze rodzice byli zabiezpieczeni wtedy jest lajt. cóż taka sytuacja jest normalna, dorośli czesto uprawiaja seks.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
codi Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 21 Paź 2003
Posty: 581
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 10:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie sprubuj o tym zapomnieć.
Nie możesz się tym tak przejmować.
Sprubój z kimś pogadać o tym z koleżanką z kuzynką czy z bratem. (jak masz)
Albo poprostu powiedz o tym rodzicom powinni ci pomóc Wink

_________________
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 14:29    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Spokojnie! Przecież to jest normalne. Nie zależnie od wieku oni są Twoimi rodzicami a sami małżeństwem i mają prawo "to" robić. Może to Ci się narazie wydawać obrzydliwe, ale kiedyś ich zrozumiesz. Acha i chciałam Was poprawić- to,że rodzice jedenastki "to" robili, to wcale nie oznacza,że za 9 miesięcy będzie miała brata/siostrę Rolling Eyes .
P.S.- Czy Twoi rodzice Cię widzieli?

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 14:36    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Mroweczka ma rację!!!
Twoi rodzice sa spewnością doświadczeni w "tych" sprawach i z pewnością jeśli nie chcieli powiększyć rodziny to się zabezpieczyli !!!
Nie masz sie czego obawiać!!!
Jeśli rodzice Cię widzieli to wydaje mi sie że mama bedzie chciała z Tobą porozmawiać - jesli zaproponuje rozmowę - nie odmawiaj. Pamiętaj, że dla niej rozmawianie o seksie z własnym dzieckiem również może byc krępujące.
Jesli rodzice Cię nie wiedzieli - radzę to przemilczeć - pamieteaj że to naturalne - Ciebie tez musieli jakoś stworzyć!!!!!!!
Pozdrawiam cieplutko Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
_szyszka Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 02 Kwi 2004
Posty: 243
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Nie przejmuj się.
To normalne, wiele osób dorosłych to robi.
Widocznie tak musi być, a zresztą to nie rzadne przestępstwo,
bo jeśli by tak było to musieli dużo złapać Mr. Green
Mam nadzieje że wszystko się ułoży.
Może teraz wydaje ci się to obrzydliwe ( tak jak mnie ) ale zobaczysz że kiedys sama będziesz tak robić ( kiedy będziesz miała męża )
pozdro
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ełe piotr Płeć:Mężczyzna
Junior
Junior


Dołączył: 24 Cze 2004
Posty: 156
Ostrzeżeń:
 2/3/6
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 17:04    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

mroweczka napisał/a:
Spokojnie! Przecież to jest normalne. Nie zależnie od wieku oni są Twoimi rodzicami a sami małżeństwem i mają prawo "to" robić. Może to Ci się narazie wydawać obrzydliwe, ale kiedyś ich zrozumiesz. Acha i chciałam Was poprawić- to,że rodzice jedenastki "to" robili, to wcale nie oznacza,że za 9 miesięcy będzie miała brata/siostrę Rolling Eyes .
P.S.- Czy Twoi rodzice Cię widzieli?


dlatego napisałem ze mogli byc zabezpieczeni i nie bedzie brata ani siostry:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 21:09    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ełe piotr napisał/a:
mroweczka napisał/a:
Spokojnie! Przecież to jest normalne. Nie zależnie od wieku oni są Twoimi rodzicami a sami małżeństwem i mają prawo "to" robić. Może to Ci się narazie wydawać obrzydliwe, ale kiedyś ich zrozumiesz. Acha i chciałam Was poprawić- to,że rodzice jedenastki "to" robili, to wcale nie oznacza,że za 9 miesięcy będzie miała brata/siostrę Rolling Eyes .
P.S.- Czy Twoi rodzice Cię widzieli?


dlatego napisałem ze mogli byc zabezpieczeni i nie bedzie brata ani siostry:)


Tak, ale nawet jeśli nie byli zabezpieczeni to nie oznacza to od razu,że jej mama zajdzie w ciążę.

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Ewcia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 20 Sie 2002
Posty: 146
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 21:12    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

masz racje mroweczka, ale jesli nie byli zabezpiecznei to istniej duze prawdopodobieństwo
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 29 Cze, 2004 21:35    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

też kiedyś przyłapałam swoich rodzciów, nawet kilka razy, ale co z tego, z końcu są małżeństwem. Czasami jak próbuję zasnąć w soim pokoju to ehym słysze troszku to po prostu wychodze do toalety (bo mooi rozice mają koło niej pokój) i widze wtedy że mają zamknięte drzwi (gdyby nie były to bym im zamknęła) a potem wracam do siebie izamykam drzwi również u siebie, no trudno, w końcu mają taka samą potrzebę jak każdy inny normalny człwoiek.

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Lavile Płeć:Kobieta
Junior
Junior

Dołączyła: 12 Kwi 2004
Posty: 183
PostWysłany: Sro 30 Cze, 2004 09:24    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wcale nie az takie strasznie duze. Ile ludzi uprawia sex bez zabespieczenia i nie maja dzieci.

_________________
Nie martw się, jutro będzie gorzej !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2  Następny
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |