| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
cO TO JEST?
Autor Wiadomość
dziesieciolatka Płeć:Kobieta

Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 13
Ikona Tematu/Postu PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 16:15   cO TO JEST? Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

CZEŚĆ MAM DO WAS PYTANIE : NA TYM FORUM JEST DUŻO O MASTURBACJI A JA NIE MAM POJĘCIA CO TO JEST??? MOŻE KTOŚ MI POWIE???

_________________
biggrinbiggrinbiggrin Haj bejbi!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
 
Numer Gadu-Gadu
7735521
Nikita Płeć:Kobieta
Nina
Moderator globalny


Pomogła: 45 razy
Dołączyła: 19 Kwi 2004
Posty: 2212
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 17:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Na tym forum tak jak mowisz jest bardzo dużo tematów o masturbacji. Znalazlam pewien post , ktory napisal deg o masturbacji:

Masturbacja z punktu widzenia biologii nie jest niczym złym. Co więcej - jest pozytywną i naturalną metodą rozładowania nagromadzonego popędu (napięcia) seksualnego. Stosowana jest przez osoby, których popęd nie może zostać zaspokojony podczas normalnego życia seksualnego.
Z punktu widzenia kościoła katolickiego masturbacja stanowi grzech ciężki, z którego trzeba się spowiadać. Przez kościół katolicki masturbacja jest błędnie nazywana samogwałtem. To złe określenie, ponieważ nie można gwałcić samego siebie. Masturbacja nie jest gwałtem.
To, czy masturbować się czy nie jest wyborem każdej osoby. Mity, że masturbacja jest chorobą i że prowadzi do zboczeń na szczęście już powoli odchodzą w niepamięć.

Metody masturbacji to sprawa bardzo indywidualna. Nie chciałbym, aby na tym forum każdy się chwalił czy i jak to robi. Jeśli robi (lub nie) - jego sprawa.
Jedno mnie jednak dziwi na tym forum - opinia, że masturbacja u dziewczyn polega na wkładaniu czegokolwiek do pochwy. Zwykle dziewczyny skupiają się na łechtaczce, a nie na pochwie. Łatwiej, przyjemniej i bezpieczniej.

Jak czegoś nie zrozumialas , bo tu jest dużo słow ktorcyh na pewno jeszcze nie znasz , to powiedz wtedy ci odpowiemy Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
7894138
Dexia Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 15 Cze 2004
Posty: 67
PostWysłany: Sro 16 Cze, 2004 18:25    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm... Właściwie Nina006 już wszystko napisała. Powiem ci w swoim języku. Masturbacja to sposób wyładowania napięcia seksualnego poprzez dotykanie lub drażnienie intymnych części ciała(zależy od wyobrażni). U nastolatków to całkiem normalne zjawisko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
KleO
-Usunięty-
Gość
PostWysłany: Czw 17 Cze, 2004 16:52   

Masturbacja jest to drażnienie samemu własnych narządów płciowych. Inni to nazywają seks ze samym sobą - można tak nazwać Wink
Masturbacja polega na pieszczeniu swych intymnych części ciała.
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |