| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Pomocy! Mowóżcie mojej przyjaciółce !
Autor Wiadomość
kinia_5_10 _15
Gość
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 08:23   Pomocy! Mowóżcie mojej przyjaciółce !

Moja najlepsza przyjaciółka ma 10 lat sie nie rozwija a ma już owłsienie pod pachami i na łoniu oraz duze piersi. Jak to jest sie nie rozwijac a miec duze piersi i owlosienie Question CZy mozenie jej pomóc Question
Przejdź na dół
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 08:28    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

wiesz co nie rozumie, jak twoja koleżanka się nie rozwija? :/ przecież ona się rozwija jeżeli ma owłosienie łonowe, duże piersi owłosienie pod pachami, to nie może być że sie nie rozwija, nie możesz tak mówić, spróbuj jakoś bARrdziej przybliżyć nam osobe twojej przyjaciółki a byśmy mogli cokolwiek o iej powiedizec, a to ze sie nie rozwija to nie rozumiem.....

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Narvana Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 12 Sie 2003
Posty: 223
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 08:30   . Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hmm, no wiesz skoro tak ja piszesz cytuję: "...a ma już owłsienie pod pachami i na łoniu oraz duze piersi..."
no to wiesz no hmm, według mnie to są oznaki rozwijania się,
( chyba że ci chodzi o rozwój psyhiczny Laughing nie no żartuje Razz )
te oznaki własnie wskazują na to że twoja przyjaciółka się rozwija.

_________________
<b>Shannon Hoon</B>
26 wrzesień 1967- 21 październik 1995
<b>Kurt Cobain</b>
20 luty 1967- 5 kwiecień 1994
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2192645
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 16:22    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Jak to, nie rozwija się? Pewnie,że się rozwija. To że np. nie ma miesiączki, nie oznacza, że się nie rozija( bo o to Ci chyba chodzi,że nie ma okresu?). Każda dziewczyna rozwija się w innym czasie i to,że Twoja przyjaciółka ma juz spore owłosienie i duże piersi w wieku 10 lat to znaczy,że dojrzewa PRZEDWCZEŚNIE. Na przykład jest dużo dziewczyn mających 12,13 lat które są "płaskie". I nie oznacza to,że od razu musimieć miesiączkę. Powinnaś się przejmować dopiero kiedy przyjaciółka będzie miała 16,17 lat Wink

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |