| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |

Dzieci OnLine  Strona Główna Dzieci OnLine
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.

RegulaminRegulamin   FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum

Poprzedni temat :: Następny temat
Objawy?Tak czy nie?(do dziewczyn)
Autor Wiadomość
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 13:13   Objawy?Tak czy nie?(do dziewczyn) Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Chciałabym sie dowiedzieć,czy przed pierwszym okresem miałyscie jakieś objawy (bóle w dole brzucha itp) i jaki kolor miała wydzielina i czy było jej więcej czy tak samo? Proszę,odpowiedźcie...

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Przejdź na dół
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Gość
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 13:25   

wiez ja mam okres od września adziem wczesniej widziałam brązowe i czerwone plamki .bardziej bolały mnie piersi bolał mnie brzuch u dołu miałam spuchniętą i czerwoną nabrzmiałą pochwę a tak ile masz lat a wydzieliny miałam mase od kiedy ty ją masz i ile jej jest
Powrót do góry
ola
Gość
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 13:26   

wiez ja mam okres od września adziem wczesniej widziałam brązowe i czerwone plamki .bardziej bolały mnie piersi bolał mnie brzuch u dołu miałam spuchniętą i czerwoną nabrzmiałą pochwę a tak ile masz lat a wydzieliny miałam mase od kiedy ty ją masz i ile jej jest
Powrót do góry
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 13:37    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja niedawno stworzyłam nowy post http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=2047 i tam jest wszystko opisane właśnie nie wiem co sie ze mną dzieje czy to okres czy nie Crying or Very sad

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Myszorka Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 17 Paź 2003
Posty: 114
PostWysłany: Pon 20 Paź, 2003 15:02   : Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

przwed moija wydzielina strasznie mialam bole brzucha normqalnie wytrzymac sie nie dalo pozniej mialam wydzielinme koloru jasno brazowego ( co do tego nie kazdy ma taki sam kolor wydzieliny )
miesiaczke mialam 5 miesiecy po zaceciu wydobywania sie wydzieliny bolaly mnie coraz bardziej "rodzynki" i w ogole mialam iiny hcharakter :) jezeli ty masz takie objawy to nie znaczy ze bedziesz miala okres chociaz najczesciej tak jest

_________________
Szkola jest jak WC -
trzeba do niej chodzic Sad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Jusinka

Dołączył: 10 Maj 2003
Posty: 22
PostWysłany: Wto 21 Paź, 2003 21:16    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

jgfhdryrsy

_________________
Przyjaciel to ktoś, kto przychodzi, gdy inni wychodzą...(i nie wiesza się na Tobie)^^


Ostatnio zmieniony przez Jusinka dnia Sro 09 Sie, 2006 11:29, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
@ngel 13 Płeć:Kobieta
Junior
Junior


Dołączyła: 14 Gru 2003
Posty: 69
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 17:50    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja przed pierwszym okresem mialam tylko przyezroczysty sluz na majtkach... zadnych boli i pryszczy. jak wstalam rano i poszlam do wc to zobaczylam dwie brazowe plamy i wydawalo mi sie ze zrobilam qpe w gacie!!! Surprised nie mialam zadnych podpasek wiec wlozylam papier toaletowy

_________________
})i({ mOtYlKI })i({
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1340718
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 18:52    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja nie czułam się inaczej, a na początku krwi było tak mało że zauważyłam ją na... papierze toaletowym Embarassed ;p. Było to ok rok po pojawieniu się wydzieliny. Dziewczyny! Wrzućcie na wszelki wypadek ze dwie cienkie podpaski i majtki na zmianę do plecaka, jeśli już macie wydzielinę od np. 10 mies.!!

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Gościówa Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 16 Lip 2003
Posty: 941
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 19:42   objawy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

JA przed 1 okresem byłam cała obolała...a przdewszystkim dolna częśc brzucha...wydzielina ślózowa leciała ze mnie jak z kranu ;] a dzień przed miała kolor brązowawy. I pryszcze wyskakiwały jak szalone Smile I to by było chyba na tyle...ale pamiętaj, ze nie każdy ma takie same objawy ...niektórzy nie mają ich wogóle

_________________
"Dzisiaj rano obudziłam się z krzykiem - śniło mi się że żyję..."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
730730
Idda Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Dołączyła: 21 Wrz 2003
Posty: 564
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 19:58   Re: objawy Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

No właśnie!Ja tego nie rozumiem,że niektóre czują straszny ból,zwijają się z bólu i zawsze muszą mieć przy sobie podpaski w plecaku Sad ja do tego typu należę.....noszę podpaski do obu szkół....chociaż z drugiej strony ,to te "bezbolesne" dziewczyny mają gorzej.One muszą pewnie nosić na sobie podpaskę cały czas.... Very Happy No,bo przecież jak rozpoznają,że idzie miecha? Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
1868191
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Pon 15 Gru, 2003 21:15    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

ja nie czułam nic, bóle przyszły po pierwszym dniu dopiero, ale teraz jest coraz lepiej biggrin a krew zobaczyłam na majtkach w toalecie bo mi sie siusiu zachciało...

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Villemo
Junior
Junior


Dołączył: 16 Sie 2003
Posty: 80
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 16:05    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Ja cieszę się, że należę do tych "bezbolesnych", ale to jeszcze nic pewnnego, bo moja siostra powiedziała mi, że w czasie pierwszej miesiączki nic ją nie bolało. A teraz szkooda gadać... Lepiej do niej wtedy nie podchodzić, bo z bólu gryzie.

_________________
Na każdą kobietę, która robi z mężczyzny durnia, przypada kobieta, która z durnia zrobi mężczyznę.

HEZJOD
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mroweczka Płeć:Kobieta
Aktywista
Aktywista


Pomogła: 7 razy
Dołączyła: 20 Wrz 2003
Posty: 2143
PostWysłany: Wto 16 Gru, 2003 16:32    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

Rety...moja też Very Happy
Ona za pół miesiąca kończy 17 lat więc okres ma od prawie 4 lat... Rety raz byłam z moimi siostrami na działce( bo mam 2 siostry) to ona sie obudziła i było cos takiego:
-K... mam okres. K... jeść mi się chce. Ale jak k.... coś zjem to zaraz k.... wyrzygam!
Po paru minutach juz wcinała kanapki z serem caaaałe pokryte ketchupem.
-No...Ale ulga
3 minuty później płacz, miska, przeklinanie i miska pełna ketchupu Very Happy
I tego samego dnia pojechała do domu bo wytrzymać sie z nią nie dalo Smile

_________________
http://www.mivan.neostrada.pl/hasacz.gif
HASACZE!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
girl_in_black Płeć:Kobieta
Dociekliwy
Dociekliwy


Dołączyła: 23 Sie 2003
Posty: 254
PostWysłany: Sob 20 Gru, 2003 23:58    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

hej! ja najpier miałam brązową wydzieline - dokładnie miesiąc przed okresem. a bolów wogóle nie miałam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
panienka_wierzba Płeć:Kobieta
Aktywista
oszukajka *^-^*
Aktywista


Pomogła: 9 razy
Dołączyła: 06 Cze 2003
Posty: 2867
PostWysłany: Nie 21 Gru, 2003 13:44    Dodaj użytkownika do listy ignorowanych Odpowiedz z cytatem

no chciałabym dodać tak na uboczu w czwartek dostałam następny okres, i teraz mnie niec wogóle nie bolało, a to że dostane okres to już sie troche spodziewałąm i włożyłam akurat tego dnia wkładke, no widzicie jak to dobrze uważac Wink

_________________
a życie pozostawie bez komentarza..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
 
Numer Gadu-Gadu
2891618
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku
Oznacz temat jako nieczytany

Skocz do:  

Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group

| Dzieci OnLine | Suwałki | Gry online | Maluch |