Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Wychowanie seksualne?!

Anonymous - Wto 29 Cze, 2004 12:13
Temat postu: Wychowanie seksualne?!
Moja mama podpisała,że w następej klasie będziemy mieli wychowanie seksualne,wiem o co mniej więcej w tym chodzi,ale powiedźcie mi konkretnie!Może ktoś z was miał już to?
mroweczka - Wto 29 Cze, 2004 13:25
Temat postu:
"Wychowanie seksualne" to inaczej "Przygotowanie do życia w rodzinie". Miałam to w 6 klasie. Na tych lekcjach rozmawia się przede wszystkim o: przyjaźni, dojrzewaniu(oczywiscie lekcje o dojrzewaniu chłopacy i dziewczyny mają osobno), dzieciach, ciąży itp. O wszystkim, co może przydać się w przyszłości Wink
marog6 - Wto 29 Cze, 2004 14:06
Temat postu:
Jak byłem młodszy i tez to miałem to myslałem ze cos poważnego tam bedzie, a sie okazało że nic o tych sprawach nie było

Nawet o ciazy
mroweczka - Wto 29 Cze, 2004 14:18
Temat postu:
My nie rozmawialiśmy jak np. kobieta zachodzi w ciążę tylko o kolejnych etapach życia płodu np. kiedy pojawia się serce, kiedy kształtują palce, kiedy można określić płeć itp.
ełe piotr - Wto 29 Cze, 2004 17:08
Temat postu: Re: Wychowanie seksualne?!
Lola!! napisał/a:
Moja mama podpisała,że w następej klasie będziemy mieli wychowanie seksualne,wiem o co mniej więcej w tym chodzi,ale powiedźcie mi konkretnie!Może ktoś z was miał już to?


nigdy czegos takiego nie miałem ale sie jakoś dowiedziałem:) o co chodzi Smile a takie wychowanie i tak cie nie przygotuje całkowicie do zycia w rodzinie, tego cie nauczy zycie.
sami10 - Wto 29 Cze, 2004 17:52
Temat postu:
jak będziesz miała takie cos na lekcjach to może dostaniesz podpaski
Anonymous - Wto 29 Cze, 2004 19:29
Temat postu:
Podejrzewam,że tak,bo moja siostra też podobno miała coś takiego i dostała właśnie pudełeczko,kalendarzyk,jakąś broszurkę i podpaski!
ełe piotr - Wto 29 Cze, 2004 19:51
Temat postu:
hmm kalendarzyk:)
mroweczka - Wto 29 Cze, 2004 21:06
Temat postu:
Ja nie dostałam podpasek,kalendarzyka,broszurki itp. na "przystosowaniu do życia w rodzinie" tylko na prelekcji z panią z firmy Always. Prawdopodobnie też coś takiego będziesz miała(podejrzewam,że przeszłaś do szóstej klasy).
MEFIU - Sro 30 Cze, 2004 22:22
Temat postu:
Jak ja chodziłem na te lekcje to na tych lekcjach przerabialiśmy takie żeczy jak: narkotyki, rozwuj psychiczny człowieka, problemy z dojrzewaniem , i.t.d. wiecej ci niepowiem dlatego że po pierwszych lekcjach przestałem chodzić jak reszta klasy bo pani tylko przynudzał Razz

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group