Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Szukam pocieszenia

Anonymous - Pią 25 Cze, 2004 17:36
Temat postu: Szukam pocieszenia
1-szego lipca skoncze 13 lat .Moj problem polega na tym ze, nie mam ani okresu ani biust,nosze topik,ale co mi po nim skoro nie mam i tak co ukrys,Jestem mocno wstydliwa, jak sie kompie to zamykam drzwi i wogle.Na cipce mam wlosy, ktore cale czas gole,one mi odrastaja.gdyby nie golarka to bym zarosla jak szympans,na nogach i pachach to samo...
Moja twarz jest w lekkich pryszczach,ale to tylko tyle z mojej doroslosci! Co mam robic kogo sie poradzic,komu o tym powiedziec??
POMOCY!!!
mroweczka - Pią 25 Cze, 2004 18:22
Temat postu:
Drogi Gościu-nie powinnaś pisać,że szukasz pocieszenia Wink Spokojnie, każdy dojrzewa w swoim tempie-jedni wolniej, drudzy szybciej. Inni najpierw mają biust,potem owłosienie i na odwrót. I na Ciebie przyjdzie pora. Nie powinnaś się tak tym przejmować! Wink
Dexia - Pią 25 Cze, 2004 19:35
Temat postu:
Co to za dziwny post?? W czym szukasz pocieszenia??Poczekaj z tą dorosłością do ok. 16 roku życia. jeśli chcesz to idż do lekarza, ale wątpie że będzie ci coś dolegać. Masz czas...
codi - Pią 25 Cze, 2004 20:07
Temat postu: Re: Szukam pocieszenia
ktos napisał/a:
1-szego lipca skoncze 13 lat .Moj problem polega na tym ze, nie mam ani okresu ani biust,nosze topik,ale co mi po nim skoro nie mam i tak co ukrys,Jestem mocno wstydliwa, jak sie kompie to zamykam drzwi i wogle.Na cipce mam wlosy, ktore cale czas gole,one mi odrastaja.gdyby nie golarka to bym zarosla jak szympans,na nogach i pachach to samo...
Moja twarz jest w lekkich pryszczach,ale to tylko tyle z mojej doroslosci! Co mam robic kogo sie poradzic,komu o tym powiedziec??
POMOCY!!!


Spokojnie na dojrzewanie jeszcze przyjdzie czas Very Happy

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group