Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - podpaski

samanta10 - Wto 15 Cze, 2004 17:49
Temat postu: podpaski
ello mam do was pytanie :Jakie to uczucie nieś na sobie tampon lub podpaske jakie to uczucie?
Dexia - Wto 15 Cze, 2004 19:06
Temat postu:
Zależy jak są dopasowane. Każda z nas ma inne potrzeby i w jednej jest w nich gorąco, a dla innej są idealne.Możesz zdobyć podpaskę i sama sprawdzić. Nie radzę tego robić z tamponem bo możesz przebić błonę dziewiczą.3maj się!
Paulka - Wto 15 Cze, 2004 19:19
Temat postu:
Dexia,
przeciez chłopaki... oni nie noszą podpasek i nie maja błony dziewiczej..?
nie zauważyłas ze Samanta10 (!) jest facetem..?
Lavile - Wto 15 Cze, 2004 20:25
Temat postu:
Ale niezle, nie zauwazylam Laughing

Tamponu sie nie czuje a podpaske tak i jest niewygodna. To tyle jesli chodzi o mnie. Ale kazda dziewczyna czuje sie inaczej Smile
I tamponem sobie nie przebijesz blony, bo gdyby tak bylo to wszystkie dziewczyny noszace tampony nie mialy by juz blony dziewiczej Neutral Rolling Eyes
Anonymous - Wto 15 Cze, 2004 21:45
Temat postu:
Tamponu się nie czuje gdy go nosisz w pochwie. Pochwa mniej odczuwa dotyku niż np. ręka czy noga...
Natomiast podpaskę odczuwa się jak wkłądkę higieniczną. Niektóre wkładki są z całym klejem i całe się przykleja do bielizny, ale niktóre mają tylko dwa lub trzy paski co i tak sama lata. Podpaski są takie same, lecz większe. Ale da się żyć i można zapomnieć, że się ją ma Wink
mroweczka - Sro 16 Cze, 2004 13:24
Temat postu:
Hm...Moim zdaniem podpaski nie czuje się jak wkładki higienicznej bo o wkładce to jeszcze można zapomnieć a o podpasce...Czujesz się,jakbyś miał/a pieluszkę Very Happy Z tamponem jest o niebo lepiej-gdyby nie sznureczek można by zapomnieć o tym,że w ogóle ma się okres Wink jeśli dobrze go założysz, w ogóle nie będziesz go czuć Wink
Lavile - Sro 16 Cze, 2004 14:10
Temat postu:
Tak, podpaski na pewno nie mozna porownac do wkladki, jesli chodzi o wyczowanie jej Razz Podpaske czujesz zawsze. I tampony tutaj sa o tyle lepsze, ze jak mowila mroweczka mozna o nich zapomniec i nie czuc, ze sie ma okres. A jak masz podpaske, to czujesz, ze cos sie dzieje, ze cos leci.
Anonymous - Czw 17 Cze, 2004 17:01
Temat postu:
Lavile i mroweczka odczuwa się oczywiście podpaskę inaczej od wkładki, jest niewygodniej w podpasce, ale w wkładce też nie ma zbyt dobrego komfortu Wink
Lavile - Czw 17 Cze, 2004 17:04
Temat postu:
Ja tam szczerze powiem, ze wkladki praktycznie nie czuje Razz A w podpasce to meka normalnie dla mnie Razz
MEFIU - Sro 30 Cze, 2004 22:41
Temat postu:
Jeste chłopakiem ale nieco pamietam z lekcji wych do życ. w rodz. pani nam truła przez całą lekcje o tamponach i podpaskach i morał z tego że tampony zwiększają ryzyko choroby macicy poprzez zamknięcie obiegu stałej cyrkulacji powietrza do środka narz. i zwiększa ryzyko choroby wew.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group