Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - taki male krotkie 2 temaciki

Anonymous - Pon 22 Gru, 2003 15:52
Temat postu: taki male krotkie 2 temaciki
Co miałyście brzed okresem?? Czego mam się spodziewać przed pierwszą miesiączką??
Tresh - Pon 22 Gru, 2003 16:54
Temat postu:
Po około 2 latach jak Ci zaczęły rosnąć piersi możesz spodziewać się okresu. A przed samym wystapienim okresu możesz spodziewać się bólu brzuchu, osłabienia, mogą wystąpić zawroty głowy itp. Na jakiś czas przed miesiączką (może być to pare dni przed) wystąpi białawy przezroczysty śluz. Ale przed samym okresem spodziewaj sie bólu brzucha w dolnej części. Oczywiście nie musisz mieć tych objawów bo ja przy pierwszej miesiaczce nie miałam zadnych z tych objawów, jedynie kilka dni przed owulacje (czyli ten śluz).
mroweczka - Pon 22 Gru, 2003 20:23
Temat postu:
Juz istnieje taki temat-"Objawy? Tak czy nie? Do dziewczyn!". No ale skoro tak...

Może pojawić się miesiączka " z zaskoczenia" czyli nie będzie żadnych objawów...
Ale rzadziej występują też takie "bolesne". Czasem boli dół brzucha, krzyż, piersi..
A wydzielina(która występuje NAJCZĘŚĆIEJ pół roku, rok przed pierwszym okresem(czasami wcześniej lub później)) często zmienia kolor na brązowy, różowy co prawdopodobnie zwiastuje pierwszy okres<nie no ja zwariowałam już gadam jak deg Wink >.

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group