Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Pomocy! Mowóżcie mojej przyjaciółce !

Anonymous - Wto 16 Gru, 2003 08:23
Temat postu: Pomocy! Mowóżcie mojej przyjaciółce !
Moja najlepsza przyjaciółka ma 10 lat sie nie rozwija a ma już owłsienie pod pachami i na łoniu oraz duze piersi. Jak to jest sie nie rozwijac a miec duze piersi i owlosienie Question CZy mozenie jej pomóc Question
panienka_wierzba - Wto 16 Gru, 2003 08:28
Temat postu:
wiesz co nie rozumie, jak twoja koleżanka się nie rozwija? :/ przecież ona się rozwija jeżeli ma owłosienie łonowe, duże piersi owłosienie pod pachami, to nie może być że sie nie rozwija, nie możesz tak mówić, spróbuj jakoś bARrdziej przybliżyć nam osobe twojej przyjaciółki a byśmy mogli cokolwiek o iej powiedizec, a to ze sie nie rozwija to nie rozumiem.....
Narvana - Wto 16 Gru, 2003 08:30
Temat postu: .
hmm, no wiesz skoro tak ja piszesz cytuję: "...a ma już owłsienie pod pachami i na łoniu oraz duze piersi..."
no to wiesz no hmm, według mnie to są oznaki rozwijania się,
( chyba że ci chodzi o rozwój psyhiczny Laughing nie no żartuje Razz )
te oznaki własnie wskazują na to że twoja przyjaciółka się rozwija.
mroweczka - Wto 16 Gru, 2003 16:22
Temat postu:
Jak to, nie rozwija się? Pewnie,że się rozwija. To że np. nie ma miesiączki, nie oznacza, że się nie rozija( bo o to Ci chyba chodzi,że nie ma okresu?). Każda dziewczyna rozwija się w innym czasie i to,że Twoja przyjaciółka ma juz spore owłosienie i duże piersi w wieku 10 lat to znaczy,że dojrzewa PRZEDWCZEŚNIE. Na przykład jest dużo dziewczyn mających 12,13 lat które są "płaskie". I nie oznacza to,że od razu musimieć miesiączkę. Powinnaś się przejmować dopiero kiedy przyjaciółka będzie miała 16,17 lat Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group