Dzieci OnLine

DOJRZEWANIE - Objawy?Tak czy nie?(do dziewczyn)

mroweczka - Pon 20 Paź, 2003 14:13
Temat postu: Objawy?Tak czy nie?(do dziewczyn)
Chciałabym sie dowiedzieć,czy przed pierwszym okresem miałyscie jakieś objawy (bóle w dole brzucha itp) i jaki kolor miała wydzielina i czy było jej więcej czy tak samo? Proszę,odpowiedźcie...
Anonymous - Pon 20 Paź, 2003 14:25
Temat postu:
wiez ja mam okres od września adziem wczesniej widziałam brązowe i czerwone plamki .bardziej bolały mnie piersi bolał mnie brzuch u dołu miałam spuchniętą i czerwoną nabrzmiałą pochwę a tak ile masz lat a wydzieliny miałam mase od kiedy ty ją masz i ile jej jest
Anonymous - Pon 20 Paź, 2003 14:26
Temat postu:
wiez ja mam okres od września adziem wczesniej widziałam brązowe i czerwone plamki .bardziej bolały mnie piersi bolał mnie brzuch u dołu miałam spuchniętą i czerwoną nabrzmiałą pochwę a tak ile masz lat a wydzieliny miałam mase od kiedy ty ją masz i ile jej jest
mroweczka - Pon 20 Paź, 2003 14:37
Temat postu:
Wiesz ja niedawno stworzyłam nowy post http://www.dzieci.best.pl/forum/viewtopic.php?t=2047 i tam jest wszystko opisane właśnie nie wiem co sie ze mną dzieje czy to okres czy nie Crying or Very sad
Myszorka - Pon 20 Paź, 2003 16:02
Temat postu: :
przwed moija wydzielina strasznie mialam bole brzucha normqalnie wytrzymac sie nie dalo pozniej mialam wydzielinme koloru jasno brazowego ( co do tego nie kazdy ma taki sam kolor wydzieliny )
miesiaczke mialam 5 miesiecy po zaceciu wydobywania sie wydzieliny bolaly mnie coraz bardziej "rodzynki" i w ogole mialam iiny hcharakter :) jezeli ty masz takie objawy to nie znaczy ze bedziesz miala okres chociaz najczesciej tak jest
Jusinka - Wto 21 Paź, 2003 22:16
Temat postu:
jgfhdryrsy
@ngel 13 - Pon 15 Gru, 2003 17:50
Temat postu:
ja przed pierwszym okresem mialam tylko przyezroczysty sluz na majtkach... zadnych boli i pryszczy. jak wstalam rano i poszlam do wc to zobaczylam dwie brazowe plamy i wydawalo mi sie ze zrobilam qpe w gacie!!! Surprised nie mialam zadnych podpasek wiec wlozylam papier toaletowy
Villemo - Pon 15 Gru, 2003 18:52
Temat postu:
Ja nie czułam się inaczej, a na początku krwi było tak mało że zauważyłam ją na... papierze toaletowym Embarassed ;p. Było to ok rok po pojawieniu się wydzieliny. Dziewczyny! Wrzućcie na wszelki wypadek ze dwie cienkie podpaski i majtki na zmianę do plecaka, jeśli już macie wydzielinę od np. 10 mies.!!
Gościówa - Pon 15 Gru, 2003 19:42
Temat postu: objawy
JA przed 1 okresem byłam cała obolała...a przdewszystkim dolna częśc brzucha...wydzielina ślózowa leciała ze mnie jak z kranu ;] a dzień przed miała kolor brązowawy. I pryszcze wyskakiwały jak szalone Smile I to by było chyba na tyle...ale pamiętaj, ze nie każdy ma takie same objawy ...niektórzy nie mają ich wogóle
Idda - Pon 15 Gru, 2003 19:58
Temat postu: Re: objawy
No właśnie!Ja tego nie rozumiem,że niektóre czują straszny ból,zwijają się z bólu i zawsze muszą mieć przy sobie podpaski w plecaku Sad ja do tego typu należę.....noszę podpaski do obu szkół....chociaż z drugiej strony ,to te "bezbolesne" dziewczyny mają gorzej.One muszą pewnie nosić na sobie podpaskę cały czas.... Very Happy No,bo przecież jak rozpoznają,że idzie miecha? Very Happy
panienka_wierzba - Pon 15 Gru, 2003 21:15
Temat postu:
ja nie czułam nic, bóle przyszły po pierwszym dniu dopiero, ale teraz jest coraz lepiej biggrin a krew zobaczyłam na majtkach w toalecie bo mi sie siusiu zachciało...
Villemo - Wto 16 Gru, 2003 16:05
Temat postu:
Ja cieszę się, że należę do tych "bezbolesnych", ale to jeszcze nic pewnnego, bo moja siostra powiedziała mi, że w czasie pierwszej miesiączki nic ją nie bolało. A teraz szkooda gadać... Lepiej do niej wtedy nie podchodzić, bo z bólu gryzie.
mroweczka - Wto 16 Gru, 2003 16:32
Temat postu:
Rety...moja też Very Happy
Ona za pół miesiąca kończy 17 lat więc okres ma od prawie 4 lat... Rety raz byłam z moimi siostrami na działce( bo mam 2 siostry) to ona sie obudziła i było cos takiego:
-K... mam okres. K... jeść mi się chce. Ale jak k.... coś zjem to zaraz k.... wyrzygam!
Po paru minutach juz wcinała kanapki z serem caaaałe pokryte ketchupem.
-No...Ale ulga
3 minuty później płacz, miska, przeklinanie i miska pełna ketchupu Very Happy
I tego samego dnia pojechała do domu bo wytrzymać sie z nią nie dalo Smile
girl_in_black - Sob 20 Gru, 2003 23:58
Temat postu:
hej! ja najpier miałam brązową wydzieline - dokładnie miesiąc przed okresem. a bolów wogóle nie miałam.
panienka_wierzba - Nie 21 Gru, 2003 13:44
Temat postu:
no chciałabym dodać tak na uboczu w czwartek dostałam następny okres, i teraz mnie niec wogóle nie bolało, a to że dostane okres to już sie troche spodziewałąm i włożyłam akurat tego dnia wkładke, no widzicie jak to dobrze uważac Wink

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group