Dzieci OnLine

Gry i programy komputerowe - Jakie gry lubicie

Kamix - Sro 27 Sie, 2003 20:55
Temat postu: Jakie gry lubicie
Piszcie tutaj jakie gry najbardziej lubicie jakiego typu np.strategie, przygodowki itd. piszcie tez jaka jest wasza ulubiona gra Wink
Marcinek - Sro 27 Sie, 2003 23:03
Temat postu:
Ja nie mam ulubionego typu gier, czasami podoba mi się jakaś strategia, czasami samochodówka, czasami FPP, a czasami jeszcze co innego.
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 11:59
Temat postu:
Ok Wink
JA najbardziej lubie samochodowki Very Happy
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 12:06
Temat postu:
A ja najbardziej uwielbiam Przygodówki
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 12:45
Temat postu:
No przygodowki tez sa fajne najbardziej lubie raymana, rozowa pantere, ace venture, hugo,laryy 7 Wink
Anonymous - Czw 28 Sie, 2003 12:55
Temat postu:
ja uwielbiam Lareggo 7
Kamix - Czw 28 Sie, 2003 15:40
Temat postu:
no no masz dobry gust hehe Wink
bardzo siemieszna ta gierka Wink
Tisiana - Pon 29 Wrz, 2003 08:02
Temat postu:
Ja najbardziej lubię przygodowe i fabularny gry.
BigBrad - Pią 21 Lis, 2003 01:46
Temat postu:
Najbardziej lubię cRPG, przygodowe oraz logiczne typu szachy, warcaby Smile
Tresh - Pią 21 Lis, 2003 08:00
Temat postu:
Ja bardzo lubie samochodówki ( fajna jest toca3 ale bardziej mi sie chyba podobała toca2 no i nfs 3 i 5 Smile ) lubie też logiczne gry i karciane Laughing
Kamix - Czw 27 Lis, 2003 19:06
Temat postu:
Cytat:
przygodowe oraz logiczne typu szachy, warcaby


Moze sie kidys zmiezymy na kurniku, w prawdzie jestem cienki ale popykac mozna Wink
BigBrad - Czw 27 Lis, 2003 23:30
Temat postu:
Kamix napisał/a:
Cytat:
przygodowe oraz logiczne typu szachy, warcaby


Moze sie kidys zmiezymy na kurniku, w prawdzie jestem cienki ale popykac mozna Wink

Oj chętnie ale ja to jestem w tych grach jeszcze cieńszy więc raczej pykam offline z kompem mniejszy wstyd przy przegranej Laughing
Z tego powodu te gry umieściłem na samym końcu wśród ulubionych bo w grach typu Ace Ventura, Syberia czy Max Payne idzie mi lepiej a w razie problemów korzystam z solucji i tipsów Wink
Kamix - Pią 28 Lis, 2003 10:44
Temat postu:
Spoko. Jak sie troszki podszkolisz to pisz chetnie bym z toba zagral partyjke Wink
Anonymous - Pią 14 Maj, 2004 22:17
Temat postu:
Sorry, że tak późno daję odpowiedź, hehe... Ja... Nie mam ulubionego gatunku. Czasem zagram w jakąś przygodówkę, ale tylko typu The longest journey. Ostatnio za to cały czas namiętnie gram w BloodRayne'a... Chyba takie nawalanki najbardziej lubię Smile A gdy do tego bohaterką jest kobieta, mogę bardziej wczuć się w rolę.
BigBrad - Pią 14 Maj, 2004 22:32
Temat postu:
Moje upodobania, co do gier trochę się zmieniły teraz lubię tylko gry typu Max Payne 2 Postal 2 Quake 3 i inne nawalanki tego typu ach cóż za rozkosz odrabać glinie głowę łopatą Twisted Evil
nulka - Wto 08 Cze, 2004 12:15
Temat postu:
Ja przygodowe albo coś w stylu The Sims.
spontan - Sro 09 Cze, 2004 12:15
Temat postu:
a czy sims to gra przygodowa? niebardzo. przygodowa gra to jest np. tomb raider. ja lubię wszytko to co na konsole wychodzi. nie akceptuje gier na pc.
Anonymous - Sob 12 Cze, 2004 10:39
Temat postu:
Tomb raider to nie jest przygodówka. Przygówki to takie typu: The longest Journey, Journey to the centre of earth, Różowa pantera, itd. A ja lubię hack'n'slashe, survival horrory i te nawalanki z widokiem z tyłu pleców (nie pamiętam jak się nazywają).
Kamix - Sob 12 Cze, 2004 10:48
Temat postu:
nulka napisał/a:
Ja przygodowe albo coś w stylu The Sims.


spontan napisał/a:
a czy sims to gra przygodowa? niebardzo. przygodowa gra to jest np. tomb raider. ja lubię wszytko to co na konsole wychodzi. nie akceptuje gier na pc.




Spontan a czy nasza kolezanka pisala tutaj cos ze ta gra jest przygodowa, przeczytaj jej wypowiedz jeszcze raz uwaznie i sprubuj zrozumiec sens tych słów.

Po drugie jesli chodzi o gatunki tomb raiera to luknijcie tutaj:

Tomb Raider: The Angel of Darkness - gry akcji
Tomb Raider 5: Chronicles - przygodowe
Tomb Raider 4: The Last Revelation - przygodowe
Tomb Raider 2: Golden Mask - przygodowe
BigBrad - Nie 13 Cze, 2004 04:56
Temat postu:
spontan napisał/a:
a czy sims to gra przygodowa? niebardzo. przygodowa gra to jest np. tomb raider. ja lubię wszytko to co na konsole wychodzi. nie akceptuje gier na pc.

Zgadzam się z moim przedmówcą trzeba czytać ze zrozumieniem.
Np. zdanie gra przygodowa albo inna nie znaczy, że ta inna ma być akurat przygodowa Twisted Evil
natomiast TR kolego nie jest grą przygodową i nigdy nią nie będzie Twisted Evil
nie podam. - Nie 13 Cze, 2004 09:19
Temat postu:
spontan napisał/a:
a czy sims to gra przygodowa? niebardzo. przygodowa gra to jest np. tomb raider. ja lubię wszytko to co na konsole wychodzi. nie akceptuje gier na pc.


The sims to jest rodzaj strategiczny Wink
BigBrad - Nie 13 Cze, 2004 09:24
Temat postu:
nie podam. napisał/a:
spontan napisał/a:
a czy sims to gra przygodowa? niebardzo. przygodowa gra to jest np. tomb raider. ja lubię wszytko to co na konsole wychodzi. nie akceptuje gier na pc.


The sims to jest rodzaj strategiczny Wink
Z tym też można się kłócić, bo The Sims to raczej symulator niż typowa gra RTS wszystkie serwisy o grach równiż największy www.gry.wp.pl zaliczają tą grę do działu gry Symulacyjne Wink
nie podam. - Nie 13 Cze, 2004 09:35
Temat postu:
To jest symulacja mi to strategiczną przypomina.
BigBrad - Nie 13 Cze, 2004 09:51
Temat postu:
nie podam. napisał/a:
To jest symulacja mi to strategiczną przypomina.

http://gry.wp.pl/core.html?filtr=0,6&x=start
http://gry.wp.pl/core.html?filtr=1,0&x=gra,33,775,9361523,-1
spontan - Nie 13 Cze, 2004 19:48
Temat postu:
kurde ale sie znacie:) Arrow sims to przeciez symulator.
BigBrad - Nie 13 Cze, 2004 20:31
Temat postu:
spontan napisał/a:
kurde ale sie znacie:) Arrow sims to przeciez symulator.
Do kogo mówisz "ale się znacie"?? tylko jedna osoba napisała, że Sims to strategia Evil or Very Mad
Kamix - Pon 14 Cze, 2004 14:00
Temat postu:
BigBrad napisał/a:
natomiast TR kolego nie jest grą przygodową i nigdy nią nie będzie




A ja przyjacielu wzorawałem się na tym co podaje onet, zajrzyj do katalogu gier w onecie i ujrzysz to samo co napisałem o TR.

P.S: Nie kłućcie się już !!!

2.0 Powered by phpBB modified v1.9 by Przemo © 2003 phpBB Group